Spider-Man Unlimited: Wielkie polowanie trwa - Nowe pająki, wrogowie i sceneria

05.02.2015 o godzinie 15:04 napisane przez Agnieszka Hornstein w NewsyGry na smartfonyEndless Runner

Wydana na urządzenia mobilne przez Gameloft gra zręcznościowa, w której wcielacie się w postać znanego z komiksów Marvela superbohatera, doczekała się własnie świeżej aktualizacji. W historii wyróżniającego się intensywnie kreskówką grafiką endless runnera Spider-Man Unlimited otworzył się kolejny rozdział.
Kolejna odsłona eventu Spider Verse niesie za sobą tyle nowości, że trudno się zdecydować od czego zacząć. Może od dobrych wiadomości: w wasze ręce może trafić aż 8 nowych pająków. Skład drużyny rozszerzy się między innymi o takie interesujące postaci jak:
  • Spider-Punk
  • Anya Corazon Spider-Girl
  • Earth X
Wyjaśnienia może wymagać ostatni z nowych zawodników. Co kryje się właściwie za tą nazwą? Earth X to postać dość unikalna - bohater nieco grubszy niż ten do którego jesteście przyzwaczajeni: Spider-Man w wersji XL.

Schodzimy pod ziemię

Po dobrym przejdziemy do jeszcze lepszego. Od teraz będziecie mogli zejść głęboko pod ziemię... Przyzwyczajeni do sprintu po dachach drapaczy chmur gracze, dzięki nowemu update’owi do Spider-Man Unlimited będą mogli biec w podziemiach nowojorskiego metra!
Nie byłoby jednak przygody, gdyby nie niebezpieczni rywale z którymi przyjdzie wam się zmierzyć. Do wielkiego polowania na pająki przyłączyli się właśnie nieśmiertelni Daemos i Jennix. 

Żeby zagrać w grę free-to-play Spider-Man Unlimited, musicie tylko pobrać gierkę na swojego smartfona lub tablet z systemem Android, iOS bądź Windows Phone.


Źródło: iTunes
Graj teraz w Spider-Man Unlimited
Gry na smartfony, Action, Endless Runner
Spider-Man Unlimited ZdjęciaSpider-Man Unlimited Zdjęcia
Graj teraz za darmo
Typ:
Gry na smartfony
8latPolecamy:
od 8 lat
pokaż wszystkieTop gry online
Spider-Man Unlimited Tags
  • spiderman
  • spider man
  • gry na przeglądarkę
  • spider-man unlimited